Командний чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) 2016

16 Вересня - 18 Вересня 2016Регламент

Інформація:

1. Цілі та завдання

Змагання проводяться з метою:
- популяризація та розвиток тхеквондо ВТФ в Україні;
- підвищення майстерності спортсменів та кваліфікації суддів;
- виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди України для участі у чемпіонаті світу серед юніорів та юніорок;
- оцінка роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури та спорту і рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності;
- пропаганда здорового способу життя, залучення молодого покоління до активних занять спортом.
- патріотичне виховання юнацтва та молоді.

2.Строки та місце проведення заходу

Командний чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) проводиться за адресою: м. Харків, вул. Котлова 90/1, Палац Спорту «Локомотив», 16, 18 вересня 2016 року.

3. Організація та керівництво проведення заходу

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України та ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
Безпосереднє проведення змагань покладається на Технічний комітет ГО «ФТУ (ВТФ)», головну суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді та спорту України за поданням ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», та відокремлений підрозділ ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» у Харківській області.

4. Учасники та умови проведення змагань
Відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України та правил змагань з тхеквондо ВТФ у змаганнях беруть участь спортсмени 1999 р.н. та старші.
У змаганнях беруть участь тільки громадяни України – члени збірних команд областей та м.Києва. Допуск команд здійснюється відповідно до виклику Міністерства молоді та спорту України та заявкою, завіреною структурним підрозділом з фізичної культури і спорту місцевого органу виконавчої влади та відокремленим підрозділом ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» відповідних областей та міст.
Спортсмени повинні мати спортивний розряд та спортивну кваліфікацію, що визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо (ВТФ) та зазначена в особистій книжці спортсмена ГО «ФТУ (ВТФ)»: не нижче І розряд та 1 пум (дан). Спортивна кваліфікація (пум/дан) повинна бути підтверджена ГО “ФТУ (ВТФ)”.
Змагання проводяться у таких вагових категоріях:
• чоловіки: -58 кг, -68 кг, -80 кг,, понад 80 кг;
• жінки: -49 кг, -57 кг, -67 кг, понад 67 кг.
Кількість учасників від однієї команди чоловіків та жінок, 4 особи (по 1 особі у кожній ваговій категорії) + по 1 особі запасний на кожну вагову категорію.
Усі учасники змагань повинні мати допуск лікаря, страховий поліс, документ, що підтверджує особистість спортсмена (паспорт), класифікаційну книжку спортсмена ГО «ФТУ (ВТФ)» та атестаційний сертифікат на відповідний пум (дан).
Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WTF), які повинен мати кожен учасник змагань.
Секундант спортсмена повинен бути одягнений у спортивну форму або костюм, відповідно до вимог WTF.
Тренери та спортсмени, які не є членами ГО «Федерація тхеквондо ВТФ України», до участі у змаганнях не допускаються.
Представники (керівники) команд зобов’язані забезпечувати явку учасників на церемонію відкриття, закриття змагань та нагородження; дисципліну і порядок серед спортсменів та вболівальників, які прибули на змагання з цими командами, в місці проведення змагань; вихід учасників на поєдинки. Керівники команд, тренери, вболівальники та батьки не мають права втручатися в роботу суддівського корпусу та оргкомітету. Спортсмени, керівники команд, тренери та інші учасники зобов’язані беззаперечно виконувати всі вимоги даного Регламенту і Правил змагань, при цьому проявляючи дисциплінованість, організованість, повагу до суперників, суддів та глядачів.
За нетактовну поведінку спортсмена, тренера або представника команди під час змагань за рішенням Дисциплінарного комітету ГО «ФТУ (ВТФ)» вся команда може бути знята зі змагань, а результати її спортсменів анульовані.5. Характер заходу

Змагання проводяться як командні з метою визначення кандидатів до складу збірної команди України.
Змагання проводяться за діючими правилами змагань з тхеквондо (ВТФ).
Після визначення 8 кращих команд за результатами особистої першості відкритого Кубку України серед дорослих, змагання проводяться за змішаною системою. Команди розподіляються на дві групи: до першої групи входять команди що посіли 1, 4, 5 та 8 загальнокомандне місце, а до другої групи - команди що посіли 2, 3, 6, 7. В групах змагання проводяться за колом. Результат кожного поєдинку серед команд визначається за особистими результатами членів команди. Перемагає команда, що одержала три і більше перемоги у чотирьох вагових категоріях. Бали за виступи команд нараховуються згідно з затвердженими правилами ВТФ.
Команди, що зайняли 1 та 2 місце у кожній групі виходять у наступне коло для проходження змагань за системою змагань з вибуттям того, хто програв. Якщо команда-переможець не визначена через рівну кількість перемог - жеребкуванням визначається пара спортсменів в одній з вагових категорій для проведення вирішального двобою, що триває до «золотого балу». У цьому випадку учасники не можуть бути замінені. Якщо двобій не відбувається, результат реєструється як поразка.
Заявки від областей подаються від кожної команди окремо. Внесення змін до заявок після особистого відбору (Відкритого Кубку України) -заборонено.


Програма змагань:

6. Програма проведення змагань

неділя – 18 вересня:

09:00-13:00 – попередні поєдинки;
13:00-14:00 – перерва;
14:30-20:00 – продовження змагань, півфінали та фінали;
20:00-20:30 – церемонія нагородження переможців та призерів змагань.
20:30-21:00 – підведення підсумків роботи суддів

Можливі зміни в регламенті по закінченню реєстрації.
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.


Адреса:

м. Харків, вул. Котлова 90/1, Палац Спорту «Локомотив»


Контакти:

(057) 731-26-45, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).


Створив:
ФТУ Офис .

ЗакінченоКомандний чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) 2016
Всього: 147365
Місяць: 2226
Сьогодні: 178
Онлайн: 1