Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ветеранів.

28 Серпня - 28 Серпня 2016Регламент

Інформація:

РЕГЛАМЕНТ
проведення чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ)
серед ветеранів

1. Цілі та завдання

Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів проводиться з метою:
- збереження та примноження спортивної слави України;
- пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України;
- залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участь у змаганнях зі спорту ветеранів;
- активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед ветеранів фізичної культури і спорту та населення в регіонах України;
- визначення кращих спортсменів-ветеранів.

2. Строки та місце проведення змагань

Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів буде проводитись 28-29 серпня 2016 року, за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Лісова,1, заміський клуб «CAMPA».
День приїзду команд 28 серпня 2016 року.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом фізичного виховання різних верств населення департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України та ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
Безпосереднє проведення змагань покладається на Технічний комітет ГО «ФТУ (ВТФ)», суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді та спорту України за поданням ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», та відокремлений підрозділ ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» у Київській області.

4. Учасники змагань

У змаганнях беруть участь тільки громадяни України – члени збірних команд областей та м. Києва. Допуск команд здійснюється відповідно до виклику Міністерства молоді та спорту України та заявкою, завіреною структурним підрозділом з фізичної культури і спорту місцевого органу виконавчої влади та відокремленим підрозділом ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» відповідних областей та міст.
Спортсмени повинні мати спортивну кваліфікацію, що визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо (ВТФ) та зазначена в особистій книжці спортсмена ГО «ФТУ (ВТФ)» 1 дан. Спортсмени повинні мати захисне спорядження на ступні ніг електронної системи Dae Do.
До участі уЧемпіонаті допускаються спортсмени 1986-1958 р.н.: Вагові категорії ветерани 1981-1986 р.н.(30-35років) ;
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68.
Вагові категорії ветерани 1975-1980 р.н.(36-41років) ;
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68.
Вагові категорії ветерани 1974-1970 р.н.(42-46років) ;
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68
Вагові категорії ветерани 1969-1964 р.н.(47-51років) ;
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68.
Вагові категорії ветерани 1963-1958 р.н.(52-58років) ;
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68.
Кількість учасників від однієї спортивної організації та кількість спортсменів від однієї команди у ваговій категорії необмежена.
Усі учасники змагань повинні мати допуск лікаря, страховий поліс, документ, що підтверджує особистість спортсмена (паспорт), класифікаційну книжку спортсмена ГО «ФТУ (ВТФ)» та атестаційний сертифікат на відповідний дан.
Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WTF), які повинен мати кожен учасник змагань.
Секундант спортсмена повинен бути одягнений у спортивну форму або костюм, відповідно до вимог WTF.
Тренери та спортсмени, які не є членами ГО «Федерація тхеквондо ВТФ України», до участі у змаганнях не допускаються.
Представники (керівники) команд зобов’язані забезпечувати явку учасників на церемонію відкриття, закриття змагань та нагородження; дисципліну і порядок серед спортсменів та вболівальників, які прибули на змагання з цими командами, в місці проведення змагань; вихід учасників на поєдинки. Керівники команд, тренери, вболівальники не мають права втручатися в роботу суддівського корпусу та оргкомітету. Спортсмени, керівники команд, тренери та інші учасники зобов’язані беззаперечно виконувати всі вимоги даного Регламенту і Правил змагань, при цьому проявляючи дисциплі


Програма змагань:

6. Програма проведення змагань

Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів Київська обл., м.Буча, вул. Лісова,1, заміський клуб «CAMPA 29 серпня 2016 року.
Программа змагань:
28 серпня 2016 р. – день приїзду:
14.00 – 19.00 – засідання мандатної комісії, реєстрація учасників змагань;
19:00-20:00 – засідання представників команд та жеребкування.
29 серпня 2016 р.
10.00 – початок змагань;
12.00 – 12:30 – урочисте відкриття змагань;
12:30 – 13:00 – продовження змагань;
13:00 – 14:00 – перерва;
14:00 – 18:00 – продовження змагань, півфінали та фінали;
18:00 – 18:30 – нагородження переможців та призерів, церемонія закриття змагань;
18:30 – 19:00 – підведення підсумків роботи суддів.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".
З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників змагань спортивні змагання проводяться тільки на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями, і за наявності актів технічного обстеження придатності спортивної споруди для проведення заходу.
Відповідальність за підготовку місця змагань, забезпечення безпеки спортсменів тренерів та представників команд при проведенні чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів, організацію харчування, зустріч і відправку учасників змагань і суддів покладається на організаційний комітет змагань відокремленого підрозділу ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» в Київській області.
Відповідальність за дотриманням Регламенту та правил змагань покладається на суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді та спорту України за поданням ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», та Технічний комітет ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
За технічну підготовленість спортсменів та відповідність спортивній кваліфікації відповідає представник команди, особистий тренер спортсмена та керівник організації, який підписує заявку та відряджає спортсменів на змагання.
Медичне забезпечення змагань проводиться відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України з обов’язковим залученням бригади швидкої допомоги та присутністю лікаря.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Переможці та призери визначаються згідно діючих правил проведення змагань з тхеквондо (ВТФ).
Спортсмени, які посіли 1, 2, та 3 місця у вікових категоріях нагороджуються дипломами та медалями Федерації тхеквондо (ВТФ) України.
Під час нагородження спортсмени повинні бути одягнені в уніформу тхеквондо ВТФ "добок" або у спортивну форму.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед ветеранів (харчування, проїзд, проживання, добові суддям, оренда спортивних споруд, оренда комп’ютерної техніки та оргтехніки, нагородження, канцелярські товари та інше) здійснюється за рахунок коштів залучених ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», а також інших позабюджетних коштів, використання яких не суперечить чинному законодавству України.
Інші витрати на відрядження учасників, тренерів, суддів у складі команд та представників команд для участі у чемпіонаті України серед ветеранів – за рахунок організацій, що відряджають, та інших позабюджетних коштів використання яких не суперечить чинному законодавству України.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів

Попередні заявки на участь у змаганнях з зазначенням кількісного складу команди проводиться на сайті mytkd.in.ua до 25 серпня 2016 року та надсилаються до відділу фізичного виховання різних верств населення департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України zaharoval2016@mail.ua не пізніше 14 серпня 2016 року.
У разі зміни складу команди необхідно додатково повідомити відділ фізичного виховання різних верств населення департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України і ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
Поіменні заявки (2 примірника) відповідної форми з допуском лікаря ОЛФД, паспорт, медична страховка, а також документи, які підтверджують підготовку з тхеквондо (ВТФ) (дан сертифікат) подаються в день приїзду до мандатної комісії, яку очолює представник Мінмолодьспорту України.
Довідки за телефонами (057) 731-26-45, 073-312-87-18 (офіс ФТУ),
(067) 700-67-85 Седракян А. А (оргкомітет змагань)

11. Інші умови, які забезпечують якісне проведення заходу

Результати чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів можуть бути оскаржені представником команди. Протест у письмовій формі подається до арбітражної комісії згідно правил змагань.
До медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря на змаганнях обов’язкова.
Лікар входить до складу головної суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.
Питання щодо допуску до участі у змаганнях спортсменів Донецької та Луганської областей, м. Севастополя та АР Крим вирішується згідно чинного законодавства України.
Головний суддя змагань після закінчення Чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед ветеранів у п’ятиденний термін подає до Мінмолодьспорту звіт головного судді, протоколи змагань, оригінали заявок на участь у змаганнях та копію звіту до ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».


Адреса:

Київська обл., м.Буча, вул. Лісова,1, заміський клуб «CAMPA


Контакти:

Довідки за телефонами (057) 731-26-45, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).
(067) 700-67-85 Седракян А. А (оргкомітет змагань)


Створив:
ФТУ Офис .

ЗакінченоЧемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ветеранів.
Всього: 147365
Місяць: 2226
Сьогодні: 178
Онлайн: 2