Открытый чемпионат Донецкой области среди кадетов

6 Травня - 7 Травня 2016Регламент

Інформація:

Мета та завдання
- популярізація тхеквондо ВТФ, як олімпійского виду спорту у м. Дружківці
та Донецької облості . А такожь широкого залучання молоді до занять спортом;
- підвищення спортивної майстерності спортсменів різного віку;
- виявлення сильніших спортсменів-кандидатів до збірних команд для участі
у чемпіонатах України та міжнародних турнірах;
- виконнаня спортсменами спортивних нормативів згідно з вимогами Єдиної спортивної класифікації України; - організація дозвілля населення та пропаганда здорового образу життя.


Програма змагань:

Строки та місця проведення змагань
Відкритий чемпіонат Донецької облості з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів відбудется 6-7 травня 2016 року. Місце проведення: м. Дружківка, вул. Косманавтів, 40 ШВСМ .

Учасники змагання
До участі у турнірі допускаються громадяни України, громадяни інших країн – члени команд клубів, спортивних шкіл, областей, міст, які є чинними членами національних федерацій, визнаних ВТФ.
Тренери, які не є членами Федерації тхеквондо ВТФ України, до участі у змаганнях не допускаються.
У змаганні беруть участь спортсмени у вікових групах:
- кадети (2002-2004 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 5 купу.
Змагання проводяться на єлектронній системі Dae Do як особисті з метою визначення переможця серед учасників:
кадети: -33; -37; -41; -45; -49; -53; -57; -61; -65; +65.
кадетки: -29; -33; -37; -41; -44; -47; -51; -55; -59; +59.

Поєдинки по керугі будуть проводитись на 3-ох доянгах. Час проведення поєдинків для всіх вагових категоріях - три раунда по 1,5 хвилині, з перервами по 30 секунд.
Спортсмен має право виступати тількі в одній віковій та ваговій категорії.

Документи спортсмена
Учасник повинен обовьязково мати страховий поліс спортивного страхування. (страхування буде проводитися за готівковий розрахунок під час роботи Мандатної комісії); заявка на спортсмена з реєстрацією про проходження спортивної комісії не раніше ніж за 4 дні до початку змагань; свідотство про народження; залікова книжка з фотокарткою; сертифікат кваліфікаційного рівня.

Захисне спорядження .
Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні відповідно, до правил змагань з тхеквондо (ВТФ), які повинен мати кожний учасник змагань : білий добок; пояс соответствуещего рангу; захисні накладки - на пах, гомілка, передпліччя; захисна рукавичка на кисть і стопу; захисний желет; шолом; каппа.

Програма та умови проведення змагань
Змагання проводяться як особисті з метою визначення переможців серед учасників.
6 травня 2016 р. :
12:00-19:00 засідання мондатної коміссії
17:00-19:00 взважування учасників змагання
19:00 – 20:00 засідання представників оманд жеребкування

7 травня 2016 р. :
інструктаж суддів – 08:00-08:45
попередні поєдинки – 09:00-12:00
церемонія урочистого відкритя змагань – 12:00-13:00
обідня перерва – 13:00-13:30
попередні, півфінальні та фінальні поєдинки – 13:30-19:00
нагородження переможців – 19:00-20:00
урочисте закриття змагань – 20:00

Умови проведення змагань
Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні відповідно, до правил змагань з тхеквондо (ВТФ), які повинен мати кожний учасник змагань.
Кожен представник забов‘язаний надати суддю в суддівський корпус для обслуговування змагання. З розрахунку 1 суддя до 10 заявлених спортсменів в команді , які повинні мати форму: біла або небесного кольору сорочка, краватка темно синього кольору, чорні або темно сині брюки, м‘яке спортивне взуття (степки).
Штраф за не наданого одного суддю – 300 грн. Протести збоку представника, які не надали суддів, розглядатися не будуть. Суддям при собі мати копію паспорту та свідоцтва про присвоєння ідентифікаційного коду.Секундант спортсмена повинен бути одягнений у діловий костюм, або спортивний костюм та змінне спортивне взуття.
За нетактовну поведінку спортсмена, тренера, представника команди або уболівальників команди під час змагань вся команда може бути знята зі змагань, а результати її спортсменів анульовані.
Протест до арбітражної комісії може бути поданий лише офіційним представником команди не пізніше 10 хвилин після виникнення суперечливої ситуації. Внесок для розгляду протесту 500 грн.

Безпека під час проведення змагань. Підготовка спортивних споруд
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»
- Підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
- Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними обласними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди, не пізніше як за 4 години до початку змагань, зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Фінансові умови проведення змагань
Витрати, пов’язані з організацією і проведенням відкритого чемпіоната Донецької облості з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів, оренда спортивного залу, оплата обслуговуючого персоналу, всі витрати на відрядження головного судді та головного секретаря змагання які офіційно запрошені на суддівство (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, проживання й харчування), нагородження, медичне забезпечення, за рахунок місцевого бюджету (благодійних внесків).
Ніякі фінансові відрахування з благодійного внеску в ФТ(ВТФ)ДО не надходять.
Інші витрати на відрядження учасників, тренерів, суддів у складі команд та представників команд несуть організації, що відряджають.
Допомога в розміщенні буде забезпечуватись тільки тим командам, які подали попередні окремі заявки на розміщення. За інформацією щодо розміщення звертатись в оргкомітет.

Нагородження
Учасники, які посіли перше, друге та два треті місця у вагових категоріях, нагороджуються дипломами, медалями.
Під час нагородження спортсмени мають бути одягнені у спортивний костюм.

Медичне забезпечення змагань
У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 №614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Заявки
Попередні поеменні заяви встановленої форми в електронному вигляді на участь у змаганні подаються до оргкомітету змагань на Email: radionov_1986@rambler.ru не пізніше 4.05.2016 р. Організаційний комітет турніру може забезпечити якісне проведення змагань не більш, ніж 200 учасників. Після досягнення ліміту 200 учасників Організаційний комітет залишає за собою право відмовити командам в участі у змаганнях.
У разі зміни складу команди необхідно додатково повідомити оргкомітет.
Поіменна заявка, завірена керівником відповідного спортивного закладу, лікарем фізкультурно-лікувального диспансеру, особисту книжку спортсмена, затвердженого зразка федерацією України, для іноземних спортсменів паспорт, кваліфікаційний сертифікат тхеквондо (ВТФ), а також особистий страховий поліс подаються до мандатної комісії. У випадку відсутності вказаних документів спортсмени до змагань не допускаються. Ксерокопії документів, які не завірені нотаріально, мандатною комісією не розглядаються.
Представник команди є обличчям команди і несе всю повноту відповідальності за достовірність та справжність наданих до мандатної комісії документів.

Довідки за телефонами:


Організаційний комітет залишає за собою право вносиьти зміни та коригування
до положення змагання.

Це положення є офіційним запрошенням до участі у змаганні.

Оргкомітет


Адреса:

м. Дружківка вул. Косманавтів, 40, ШВСМ


Контакти:

Страшненко Володимир - 05013260163 Бірюков Юрій - 0508783722 Яковлев Максим - 0980836311


Створив:
Яковлев Максим Володимирович

ЗакінченоОткрытый чемпионат Донецкой области среди кадетов
Всього: 147365
Місяць: 2224
Сьогодні: 178
Онлайн: 1