Чемпіонат України з Деф-тхеквондо ( ВТФ)

15 Квiтня - 15 Квiтня 2016Обращаем ваше внимание на то, что при регистрации спортсменов в весовые категории, Вам необходимо ОБЯЗАТЕЛЬНО выбрать региональное представительство ( В верхнем, правом углу "МОЕЙ КОМАНДЫ") от которого будет участвовать спортсмен.

Регламент

Інформація:

Мандатна комісія 9.00-10.00
Зважування спортсменів 9.00-10.00
Жеребкування 10.00
Початок змагань після проведення жеребкування:
- «Пумсе»;
- «Керугі» (вагові категорії програми залежать від поданих заявок)


Програма змагань:

«____»_________2016р.
«____»_________2016 р.

ПОЛОЖЕННЯ
Умови про проведення чемпіонату України з Деф-тхеквондо ( ВТФ)
(Ул. Динамовская 5а. Спортивный комплекс ШВСМ. м. Харків)

1.МЕТА І ЗАДАЧІ.
Змагання проводяться з метою:
1. Популяризації тхеквондо (ВТФ) в Україні як олімпійського виду спорту та широкого залучення молоді з вадами слуху до занять спортом.
2. Удосконалення майстерності спортсменів Деф-тхеквондо ( ВТФ).
3. Профілактика злочинності та правопорушень.
4. Пропаганда здорового способу життя.
2. СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Чемпіонат України з деф- тхєквондо ( ВТФ) буде проводитися в м. Харкыв 15 квітня 2016 року, за адресою: Ул. Динамовская 5а. Спортивный комплекс ШВСМ
3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснюється спортивною федерацією глухих України та Федерацією тхеквондо (ВТФ) України. Список суддів на обслуговування чемпіонату України складається за поданням федерації тхеквондо (ВТФ) України.
Головний суддя змагань - суддя національної категорії Кощеєв Олександр Сергійович.
4. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ..
15 квітня 2016 року (Ул. Динамовская 5а. Спортивный комплекс ШВСМ).
Мандатна комісія 9.00-10.00
Зважування спортсменів 9.00-10.00
Жеребкування 10.00
Початок змагань після проведення жеребкування:
- «Пумсе»;
- «Керугі»
5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
У змаганнях беруть участь виключно тільки громадяни України – члени збірних команд областей та міст. До участі у змаганнях допускаються спортсмени які мають відповідну кваліфікацію, яка підтверджена сертифікатом. Спортсмени обов’язково повинні мати залікову книжку спортсмена (ФТУ), медичний допуск, особистий страховий поліс. Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні, встановленому, Всесвітньою Федерацією Тхеквондо (ВТФ), яку повинен мати кожний учасник змагань. Спортсмени повинні мати захисне спорядження на ступні ніг електронної системи Dae Do.
До участі у змаганнях допускаються спортсмени юнаки (2005-2006),кадети(2002-2004) р.н. (без заявки вагової категорії). Спортсмени 2001 та старші змагатимуться у наступних вагових категоріях:
чоловіки: -58;-68;-80;+80.
жінки: -49;-57;-68;+68.
Змагання з «керугі» для кожної вікової групи проводяться в категорії «А» з нанесенням ударів ногами по голові.
Регламент поєдинків 3 раунди по 2 хвилині , перерва 1 хвилина.

Змагання проводяться згідно правил тхеквондо ВТФ Категорії «А»
Електронна система Dae Do.Змагання з пумсе

У програму змагань включено: особисті чоловічі та жіночі, парні та командні чоловічі і жіночі змагання у традиційних пумсе.

Система проведення: індивідуальне виконання. У кожному колі спортсмени демонструють по 2 обов’язкових традиційних пумсе.
Учасник самостійно обирає 2 пумсе для демонстрації у кожному колі змагань.

Вікові категорії до 14 до 17 до 30 до 40 40+
Вік 12-14
років 15-17
років 18-30
років 31-40
років 41-50
років
Особисті Чол. 1 1 1 1 1
Жін. 1 1 1 1 1
Категорія
кадети
юніори 18+
Вік 12-14
років 15-17
років 18 та старші

Пара 2 2 2
Команда Чол. 3 3 3
Жін. 3 3 36. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання проводяться за існуючими правилами Всесвітньої Федерації Тхеквондо (ВТФ), ФТУ(ВТФ) та затвердженими Міністерством сім’ї,молоді та спорту України.

7. НАГОРОДЖЕННЯ.
Учасники змагань, які посіли перше, друге та два треті місця у кожній категорії нагороджуються грамотами та медалями.


8. ПРОТЕСТИ.

Протест до арбітражної комісії може бути поданий лише офіційним представником команди не пізніше 10 хвилин після виникнення суперечної ситуації. Для розглядання даного протесту протестуюча сторона повинна внести суму в розмірі - 800гр. У разі задоволення протесту ця сума повертається.

9. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДУ ТА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ
.
Витрати, пов’язані з організацією і проведенням змагань: медичне забезпечення, оплата обслуговуючого персоналу, нагородження, за рахунок Федерації тхеквондо (ВТФ) України. Витрати на відрядження команд – за рахунок організацій, які відряджають. Спортивна федерація глухих України оплатить витрати на відрядження представників СФГУ.


10. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд в інших спеціально відведених місць для проведення спортивних та культурно – видовищних заходів»:
- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
- контроль за підготовкою спортивної споруди та забезпечення безпеки при проведенні заходу здійснює головний суддя змагань.
- власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність на проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність згідно законодавчих актів України.

11. ПОРЯДОК І СТРОКИ ПОДАЧІ ЗАЯВОК.
Попередня реєстрація спортсменів на участь у змаганні проводиться на Федерації тхеквондо (ВТФ) України на електронну адресу: office. ftu@gmail.com.ua не пізніше 13 квітня 2016 року та до СФГУ (sfgu.org@i.ua).
У разі зміни складу команди необхідно додатково повідомити Федерацію тхеквондо (ВТФ) України.
Поіменні заявки (2 примірника) відповідної форми з допуском лікаря ОЛФД або центру спортивної медицини, паспорт (документ з фотокарткою, що підтверджує особистість та належність до даного регіону), медична страховка, а також документи, які підтверджують підготовку з тхеквондо (ВТФ) подаються в день приїзду до мандатної комісії, яку очолює представник спортивної федерації глухих України.
Представник команди є обличчям команди і несе всю повноту відповідальності за достовірність та справжність наданих до мандатної комісії документів.
За нетактовну поведінку спортсмена, тренера або представника команди під час змагань вся команда може бути знята зі змагань, а результати її спортсменів анульовані.

Довідки за телефонами:
Голова оргкомітету Седракян Артур Азарапетович (тел. 067-700-67-85)
електронна адреса: veteran-wtf@mail.ru


Витяг з регламенту про проведення Чемпіонату України серед спортсменів з вадами слуху:
До участі в Чемпіонаті України допускаються спортсмени з вадами слуху, які мають поріг сприйняття слуху на краще чуюче вухо 55 і більше децибелів, володіють жестовою мовою глухих, мають відповідну картку-сертифікат з номером допуску на право участі (наявність коду допуску спортсмена можна визначити з реєстру через спеціальну сторінку сайту Спортивної федерації глухих України (надалі СФГУ) – www.deafsport.org.ua ).
Учасники, які вперше приймають участь у змаганнях серед глухих або не мають коду-допуску, крім паспорту та ідентифікаційного коду повинні мати аудіограми (оригінал), завірені сурдологічними установами (зі строком давності не більше 1-го року) для подання в СФГУ з метою отримання картки-сертифікату з кодом допуску при відсутності одного з вищеназваних документів, спортсмени до змагань не допускаються.
Учасникам заборонено використання слухових апаратів, кохлеарних імплантів та іншої сурдотехніки під час змагань, атакож на арені змагань, якщо це передбачено у Правилах змагань відповідних видів спорту Міжнародного спортивного комітету глухихи (ICDS)/

Дане положення є офіційним викликом на змагання.


Адреса:

Ул. Динамовская 5а. Спортивный комплекс ШВСМ


Контакти:


Седракян Артур 067-700-67-85


Створив:
Седракян Артур Азарапетович

ЗакінченоЧемпіонат України з Деф-тхеквондо ( ВТФ)
Всього: 147365
Місяць: 2224
Сьогодні: 178
Онлайн: 1