Чемпіонат м. Кропивницького з тхєквондо (ВТФ) серед загальноосвітніх шкіл до дня Збройних сил України

10 Грудня - 10 Грудня 2016Регламент

Інформація:

Чемпіонат м. Кропивницького з тхєквондо (ВТФ) серед загальноосвітніх шкіл. Присвячений до дня Збройних сил України та третього полку спеціального призначення.
Змагання проводяться з метою:
1)популяризації тхеквондо ВТФ у Кіровоградській області, як олімпійського виду спорту та широкого залучення молоді до занять спортом;
2)подальшого поліпшення навчально-спортивної роботи фізкультурних організацій та підвищення спортивної майстерності провідних спортсменів з тхеквондо ВТФ;
3)сприяння підвищенню майстерності спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних календарних змаганнях 2016-2017 року;
4)патріотичне виховання юнацтва та молоді.


Програма змагань:

Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань Всесвітньої федерації тхеквондо (WTF), затвердженими Міністерством молоді та спорту України, за олімпійською системою на вибування. Допускається об’єднання вагових категорій відповідно до правил змагань з тхеквондо (ВТФ).
У змаганнях беруть участь громадяни України – члени збірних команд областей та міст, а також громадяни інших країн, рекомендовані Національною Федерацією, яка є членом ВТФ. Учасник має бути громадянином тієї країни від якої надійшла заявка.

Для представників України до участі у змаганнях допускаються спортсмени, які мають спортивну підготовку (розряд) відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України з тхеквондо (ВТФ) та спортивну кваліфікацію (куп, пум, дан), що визнана Всесвітньою Федерацією тхеквондо (ВТФ) і зареєстрована в ГО Федерації тхеквондо (ВТФ) України.
Кількість учасників від однієї спортивної організації та кількість спортсменів від однієї команди у ваговій категорії необмежена.
Тренери та спортсмени, які не є членами ГО «Федерація тхеквондо ВТФ України» до участі у змаганнях не допускаються.
Представники (керівники) команд зобов’язані забезпечувати дисципліну та порядок серед спортсменів та вболівальників, які прибули на змагання з цими командами. Керівники команд, тренери, вболівальники та батьки не мають права втручатися в роботу суддівського корпусу та оргкомітету. Спортсмени, керівники команд, тренери та інші учасники зобов’язані беззаперечно виконувати всі вимоги даного Регламенту та Правил змагань
За нетактовну поведінку спортсмена, тренера або представника команди під час змагань за рішенням Дисциплінарного комітету ГО «ФТУ(ВТФ)» вся команда може бути знята зі змагань, а результати спортсменів анульовані.

Усі учасники змагань повинні мати:
-допуск лікаря;
-страховий поліс;
-документ, що підтверджує особистість спортсмена (свідоцтво про народження, паспорт);
-класифікаційну книжку спортсмена;
-атестаційний сертифікат на відповідний куп,пум, дан. (Оригінал.)

Початок змагань - 9:00
Церемонія відкриття 12:00-12:30
Перерва 12:30-13:00


Адреса:

Вул. Олександрійське шосе,1. Спортивний зал


Контакти:

Тихоненко Віктор Валерійович
095-475-24-23


Створив:
Тихоненко Виктор Валериевич

ЗакінченоЧемпіонат м. Кропивницького з тхєквондо (ВТФ) серед загальноосвітніх шкіл до дня Збройних сил України
Всього: 147365
Місяць: 2225
Сьогодні: 178
Онлайн: 1